edwardczesak.pl

Porażka piłkarskiej polskiej reprezentacji z kadrą narodową Czech w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

Porażka piłkarskiej polskiej reprezentacji z kadrą narodową Czech w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

08.08.2023, 16:19

Świetny występ narodowej reprezentacji Czech - przegrana narodowej kadry Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej narodowej drużyny nie były zbytnio udane. Nasi reprezentanci rzecz jasna dali radę wywalczyć awans do pucharowej fazy, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Sympatycy piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, że jest wymagana zmiana na stanowisku selekcjonera. I między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym trenerem zespołu narodowego Polski, a jego pierwszym ważnym rywalem była czeska reprezentacja. To było pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, by wygrać.

Humory w polskiej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fenomenalne, jednak weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Zespół Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole już po 3 minutach spotkania. Zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zasiadających na trybunach w Pradze był to ogromny szok. Zawodnicy reprezentacji narodowej Czech prezentowali się dużo lepiej od polskich zawodników od samego początku meczu i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to odmieni. Drużyna narodowa Polski w drugiej części tego starcia grała nieco lepiej, jednak to czescy zawodnicy zdobyli trzecią bramkę. Strzelcem trzeciego gola w 64. minucie był Kuchta Jan. Piłkarze zespołu narodowego Polski dali radę zdobyć wyłącznie jedną bramkę na 3 minuty przed końcem meczu. Ten mecz w wykonaniu polskiej piłkarskiej reprezentacji był fatalny i warto to podkreślić. Z całą pewnością nie w ten sposób debiut w polskim zespole narodowym wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Santos. Polska kadra narodowa mierzyć się będzie z albańską kadrą w drugim spotkaniu eliminacji. Drużyna polska z całą pewnością musi zatriumfować w tym pojedynku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij